• Kategorie
  • Szukaj
  • Wkładki do butów na palce młotkowate

Cierpisz na problem palców młotkowatych? W takim razie idealnie trafiłeś, ponieważ w tej kategorii posiadamy różnego rodzaju wkładki, których głównych celem jest zminimalizowanie lub wykluczenie bólu podczas chodzenia. Oferujemy zarówno ich wersje żelowe, silikonowe, jak i poduszeczki lub półwkładki pod palce.

Wkładki, opaski, a także buty pod palce młotkowate

Palce młotkowate to zniekształcenie, które polega na przykurczu zgięciowym. Najczęściej dotyczy ono 2 palca – tego najdłuższego. Zmiany te powstają na przykład u osób noszących nieodpowiednio dobrane obuwie, czyli zbyt ciasne oraz wąskie, a także tych z nieprawidłową motoryką chodu. Kiedy dotknie nas już ten problem, wtedy jak najszybciej trzeba zacząć działać. W początkowym stadium choroby należy zakupić m.in. specjalistyczne buty na krzywe palce (młotkowate) – znajdziesz je w naszej ofercie.

To nie wszystko! Proponujemy także świetnej jakości wkładki żelowe, silikonowe oraz ochronne zakładane na palce. Mają one głównie chronić przed uciskiem, ocieraniem, jak również odczuwaniem bólu. Dodatkowo do ich zadań należy delikatne prostowanie palców podgiętych. W sytuacji gdy jednak nad stawem pojawi się odcisk, to znakomicie sprawdzą się osłonki na palce młotkowate z żelowym paskiem. Skutecznie zabezpieczają bolesne miejsce, a także nawilżają skórę dzięki zawartym w żelu olejom mineralnym. Wszystkie dostępne w tej kategorii produkty stanowią rewelacyjne rozwiązanie, aby uniknąć czy też zminimalizować dolegliwości związane z posiadaniem palców młotkowatych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Już od 100 zł

Darmowa wysyłka do paczkomatów.

Sprawdzone rozmiary

Dokonujemy pomiaru każdego produktu.

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej skrzynki mailowej.

Sprawdzone rozmiary

Dokonujemy pomiaru każdego produktu.

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej skrzynki mailowej.