Integracja Trusted Shops

Sklepy internetowe ze znakiem Trusted Shops zostały sprawdzone i posiadają gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek: braku dostawy towaru, który został przedpłacony lub braku oddania pieniędzy przez sprzedawcę po odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Ochrona kupującego Trusted Shops

W sklepie istnieje możliwość skorzystania z rejestracji do bezpłatnej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy oferowanej przez Trusted Shops. Zgłaszając się do Programu Ochrony Kupującego Trusted Shops są Państwo proszeni o wyrażenie zgody na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Trusted Shops GmbH tylko i wyłączenie w celu umożliwieniu korzystania z Systemu oraz Ochrony Kupującego. W tym celu pobierane są dane adresu e-mail, nazwy sklepu internetowego, całkowitej ceny zakupu, rodzaju systemu płatności oraz ewentualnie numeru klienta. Niewyrażenie na to zgody, uniemożliwi skorzystanie z Programu Ochrony Kupującego. Dane takie jak szczegóły zamówionego produkty czy dane dotyczące płatności (np. numer karty kredytowej) nie są pobierane.

Funkcja „Oceń później”

W sklepie istnieje możliwość ocenienia sklepu po złożonym zamówieniu poprzez funkcję „oceń później” poprzez wyrażenie zgody o następującej treści: „Tak, chciał(a)bym skorzystać z opcji „Oceń później”. Proszę Trusted Shops o przypomnienie mi o możliwości dodatnia opinii za pośrednictwem wiadomości e-mail, która zostanie mi wysłana po kilku dniach”.
Jeśli otrzymana zostanie powyższa, wyraźna zgoda na przesłanie przypomnienia, Twój adres e-mail zostanie za pośrednictwem systemu opinii Trusted Shops przekazany firmie Trusted Shops GmbH z siedzibą przy Subbelrather Str 15c, 50823 Kolonia. Celem przekazywania adresu jest wysłanie po upływie określonego czasu przypomnienia o możliwości dodania opinii o usłudze. Niniejsza zgoda może być w każdej chwili odwołana ze skutkiem na przyszłość (np. poprzez wysłanie wiadomości na email: serwis@trustedshops.pl).

Wariant opinie z Trustmark:

Integracja Trusted Shops Trustbadge Na naszej stronie znajduje się zintegrowany Trusted Shops Trustbadge, który służy do wyświetlania naszego znaku jakości Trusted Shops i zebranych opinii o zakupach w naszym sklepie, a także do prezentacji oferty produktów Trusted Shops dostępnych dla kupujących po dokonaniu zamówienia w naszym sklepie. Powyższe służy ochronie naszego przeważającego prawnie uzasadnionego interesu, polegającego na optymalnym funkcjonowaniu naszej oferty na rynku. Trustbadge i reklamowane za jego pomocą usługi stanowią ofertę Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15C, 50823 Kolonia. W przypadku wywołania Trustbadge serwer zapamiętuje automatycznie tzw. logi serwera, zawierające np. Państwa adres IP, datę i godzinę wywołania, ilość przesyłanych danych i składającego zapytanie dostawcę usług (dane dostępowe) i dokumentuje wywołanie. Ww. dane dostępowe nie podlegają analizie i są automatycznie nadpisywane w terminie siedmiu dni od zamknięcia strony. Inne dane osobowe przekazywane są do Trusted Shops tylko wtedy, jeżeli po zakończeniu zamówienia dobrowolnie zdecydują się Państwo na korzystanie z produktów Trusted Shops lub już zarejestrowali się Państwo w celu korzystania z nich. W takich przypadkach obowiązuje porozumienie zawarte przez Państwa z Trusted Shops. 

Wariantowe recenzje bez znaku zaufania:

Integracja Trusted Shops Trustbadge W celu wyświetlenia zebranych przez nas za pomocą systemu Trusted Shops opinii o zakupach w naszym sklepie – z naszą stroną internetową zintegrowany jest Trustbadge firmy Trusted Shops. Powyższe służy ochronie naszego przeważającego prawnie uzasadnionego interesu, polegającego na optymalnym funkcjonowaniu naszej oferty na rynku. Trustbadge i reklamowane za jego pomocą usługi stanowią ofertę Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15C, 50823 Kolonia. W przypadku wywołania Trustbadge serwer zapamiętuje automatycznie tzw. logi serwera, zawierające np. Państwa adres IP, datę i godzinę wywołania, ilość przesyłanych danych i składającego zapytanie dostawcę usług (dane dostępowe) i dokumentuje wywołanie. Ww. dane dostępowe nie podlegają analizie i są automatycznie nadpisywane w terminie siedmiu dni od zamknięcia strony. Inne dane osobowe przekazywane są do Trusted Shops tylko wtedy, jeżeli po zakończeniu zamówienia dobrowolnie zdecydują się Państwo na korzystanie z produktów Trusted Shops lub już zarejestrowali się Państwo w celu korzystania z nich. W takich przypadkach obowiązuje porozumienie zawarte przez Państwa z Trusted Shops.

 

 
« powrót
Copyright © 2009-2019 obuwie-zdrowotne.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość zaprojektował i wykonał Rafał Zajdel.