Buty lecznicze wcale nie muszą być obciachowe

Jeśli zastanawialiście się Państwo nad tym, czy buty lecznicze muszą dziwnie wyglądać... to polecamy graco poniższy artykuł. Koncern Dr Scholl stworzył linię butów, które potwierdzają, że damskie buty zdrowotne wcale nie muszą być obciachowe. Co więcej, mogą wręcz wyglądać jakby zostały wykonane przez najlepszych projektantów.


fragment artykulu Pani Aleksandry Zawadzkiej ze strony www.natemat.pl:


"Buty lecznicze albo zdrowotne? Pierwsze skojarzenie - brzydkie. Takie, których wygoda i właściwości są niesamowite, ale cierpi na tym ich wygląd. Tymczasem okazuje się, że można zrobić obuwie, które będzie nie tylko ładne, lecz także zdrowotne. Dr. Scholl's na wiosnę przygotował kolekcję, której nie spodziewał się nikt.


Obuwie specjalnych marek zdrowotnych produkowane jest z zastosowaniem leczniczym. Mają być skonstruowane tak, aby pomagały chorym stopom, zwiększały komfort chodzenia i uśmierzały ból. Do bycia stylowymi było im daleko - w końcu kto myśli o wyglądzie, gdy cieszy się, że może spacerować i biegać bez większych problemów? Zawsze jednak pewien żal pozostaje i wybór jest albo albo."


Cały artykuł znajdziesz tutaj:

http://natemat.pl/134735,czy-buty-lecznicze-moga-wygladac-jak-z-najnowszych-kolekcji-cenionych-projektantow-okazuje-sie-ze-tak

 

 
« powrót
Copyright © 2009-2020 obuwie-zdrowotne.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość zaprojektował i wykonał Rafał Zajdel.