• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Damskie buty i klapki marki Solidus

Obuwie Solidus to profilaktyczne modele męskie, jak również damskie. Dedykuje się je głównie osobom dojrzałym, starszym, a także tym posiadającym problemy stóp, do których należą m.in. haluksy, stopa cukrzycowa czy płaskostopie. Buty te zarówno damskie, jak i męskie wyróżniają się znakomitą jakością, dużą wytrzymałością oraz niesamowitą wygodą w trakcie chodzenia. Zostały one wykonane w taki sposób, aby nie podrażniały, a także nie uciskały stopy i nie powodowały obrzęków czy też odcisków. Materiały wykorzystywane do ich produkcji stanowią również gwarancję tego, że buty te świetnie posłużą przez długi czas.

Obuwie zdrowotne stanowi świetne wsparcie dla kręgosłupa, a także stawów. W naszej ofercie znajdują się zarówno półbuty, botki, mokasyny, sandały, jak i klapki. Marka Solidus proponuje zdrowotne modele obuwia, które będzie idealnie dopasowane do wrażliwych lub schorowanych stóp. Decydując się na nie, na pewno nie będzie się zawiedzionym! Posiadamy modele męskie oraz damskie – występują one w wielu kolorach i rozmiarach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru KROK PO KROKU swojego wymarzonego modelu obuwia, w którym chodzenie będzie komfortowe, bezpieczne oraz bezproblemowe.

Dostawa gratis od 100 zł

ORLEN Paczka

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty