• Kategorie
  • Szukaj
  • ZDROWOTNE ORAZ WYGODNE OBUWIE DLA DIABETYKÓW

Wygodne buty zdrowotne dedykowane dla cukrzyków

Osoby cierpiące na cukrzycę zmagają się z problemem podwyższonego stężenia glukozy (cukru) we krwi. Jednym z powikłań tej choroby może być dolegliwość określana jako stopa cukrzycowa. Objawia się ona m.in. owrzodzeniem oraz opuchnięciem stopy, a często także bólem odczuwanym podczas chodzenia. W takiej sytuacji konieczny jest zakup wysokiej jakości, wytrzymałego i wygodnego obuwia. W naszym sklepie oferujemy modele damskie, jak również męskie – występują one w wielu kolorach, a także rozmiarach.

Stopa diabetyka

W naszym asortymencie dostępne są specjalistyczne buty dla cukrzyków w atrakcyjnych cenach. Posiadamy modele na każdą porę roku, a mianowicie klapki, które sprawdzą się latem lub mogą posłużyć jako obuwie domowe, półbuty dedykowane na jesień czy ocieplane naturalną wełną z merynosa – botki zimowe. Wszystkie z nich zapewniają bardzo wysoki komfort osobom posiadającym schorowane, wrażliwe lub opuchnięte stopy. Do ich produkcji wykorzystano tylko najlepszej jakości materiały, dzięki czemu obuwie to nie traci na swojej funkcjonalności i estetyce przez naprawdę długi czas – jest bardzo wytrzymałe!

Obuwie dla diabetyków przynoszą ulgę zarówno, gdy posiadasz stopę cukrzycową, jak i w przypadku, kiedy Twoje stopy często puchną lub występują na nich bolesne podrażnienia. W naszej ofercie znajdują się rozmaite ich modele, dzięki czemu każdy cukrzyk jest w stanie wybrać dla siebie obuwie, które odpowiada mu w 100% – pod względem wizualnym, a także użytkowym.

Dostawa gratis od 100 zł

ORLEN Paczka

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty