• Sposoby płatności, terminy zapłaty za towar oraz zwrot pieniędzy za zamówienie

SPOSOBY PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIE

Klient dokonując zakupu w sklepie obuwie-zdrowotne.pl ma do wyboru następujące metody płatności:

a) płatność kartą lub gotówką przy odbiorze osobistym w biurze Dromed Arte w Krakowie przy ul. Łagiewnickiej 39,

b) płatność kartą lub gotówką przy dostawie u kuriera lub w placówce Poczty Polskie,

c) szybka płatność eletroniczna za pośrednictwem serwisu Przelewy24,

d) odroczona płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy:
Bank: Alior Bank S.A
Numer rachunku: 73 2490 0005 0000 4500 1263 7970
Tytuł przelewu: ... nr zamówienia...

Więcej szczegółów na temat metod płatności znajdą Państwo w naszym regulaminie sklepu w paragrafie 4 pt. "Sposoby i terminy płatnosci za produkt".


TERMINY PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIE


Bez względu na formę płatności Klient jest zobowiązany do opłacenia zamówienia najpóźniej w ciagu 7 dni od chwili zawarcia umowy sprzedaży. Brak zapłaty po tym terminie skutkuje anulowaniem zamówienia.

a) w przypadku odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym płatności następuje w chwili odbioru,

b) w przypadku wyboru płatności za pobraniem opłacenie zamówienia należy dokonać u kuriera w momencie dostawy lub w placówce Poczty Polskiej,

c) w przypadku wyboru szybkich płatności elektronicznych Przelewy24 opłata za zamówienie następuje w chwili jego złożenia,

d) w przypadku wyboru płatności przelewem bankowym płatność następuje w momencie zaksięgowania środków na koncie sprzedawcy.


ZWROTY PIENIĘDZY  

W przypadku odstąpienia od umowy lub uznanej reklamacji zwrot pieniędzy zgodnie z Ustawą Konsumencką nie może przekroczyć 14 dni. W naszym sklepie zwroty dokonywane są na bieżąco i zazwyczaj trwa to 2-5 dni roboczych.

a) zwroty pieniędzy za zamówienia dokonywane są za pośrednictwem kanału płatności wybranego podczas składania zamówienia (Przelewy24, konto bankowe). 


b) w przypadkach płatności u kuriera lub na Poczcie Polskiej prosimy na formularzu zwrotu podać nr konta bankowego, na które mają zastać przelane pieniądze.