• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty na opuchnięte stopy | Stopa z wysokim podbiciem | Spuchnięte kostki | Obuwie na stopy z obrzękami

Dobrze dopasowane oraz wygodne obuwie jest niezbędne w życiu codziennym – bez niego praktycznie nie wyjdziesz z domu, a jeśli już to zrobisz, to po zaledwie paru krokach wrócisz do niego z powrotem, ponieważ buty będą Cię obcierały, spadały z nóg czy zbyt mocno ściskały kostkę. W naszym asortymencie dostępne są świetnej jakości buty na opuchnięte stopy. Zarówno ich ściąganie, jak i zakładanie jest proste oraz szybkie – nawet gdy stopa mocno spuchnie.

Lecznicze buty na opuchnięte stopy – na każdy sezon

W naszej ofercie znajduje się obuwie lecznicze zarówno damskie, jak i męskie. Występuje ono w naprawdę wielu modelach (posiadamy klapki, baleriny, trzewiki lub półbuty), kolorach, a także rozmiarach. Buty te doskonale sprawdzą się nie tylko na puchnące, ale również na szerokie, zniekształcone czy schorowane stopy. Zapewniamy, że jakość oferowanych przez nas modeli jest bardzo wysoka, dzięki czemu posłużą one na długi czas użytkowania. Obuwie to nie powoduje odparzeń, a dodatkowo zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza.

Znajdujące się w asortymencie buty zapewniają wygodę, stabilność oraz komfort chodzenia. Są dedykowane tym osobom, które mają szerokie, opuchnięte lub zdeformowane stopy, a także tym cierpiącym na haluksy.

Już od 100 zł

Darmowa wysyłka do paczkomatów.

Sprawdzone rozmiary

Dokonujemy pomiaru każdego produktu.

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej skrzynki mailowej.

Sprawdzone rozmiary

Dokonujemy pomiaru każdego produktu.

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej skrzynki mailowej.