• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty na opuchnięte stopy | Stopa z wysokim podbiciem | Spuchnięte kostki | Obuwie na stopy z obrzękami

Opuchnięte stopy? Ulgą odpowiednio szerokie i tęgie buty!

Z niewydolonością krążenia, z żylakmi lub długotrwałą pracą w pozycji stojacej związane są opuchnięte kostki, stopy lub nogi. Gromadzenie się wody w organizmie, a co za tym idzie obrzęki stóp (opuchlizna) utrudnia normalne funkcjonowanie. Dobór odpowiedniego obuwia z możliwośącią regulacji to dla Ciebie idealne rozwiązanie!  Wygodne buty na spuchniętą stopę pomogą Ci pozbyć się tych uciążliwych dolegliwości i przywrócić komfort Twoim stopom. 

Dobrze dopasowane oraz wygodne obuwie jest niezbędne w życiu codziennym – bez niego praktycznie nie wyjdziesz z domu, a jeśli już to zrobisz, to po zaledwie paru krokach wrócisz do niego z powrotem, ponieważ buty będą Cię obcierały, spadały z nóg czy zbyt mocno ściskały kostkę. W naszym asortymencie dostępne są świetnej jakości buty na opuchnięte stopy. Zarówno ich ściąganie, jak i zakładanie jest proste oraz szybkie – nawet gdy stopa mocno spuchnie.

Lecznicze buty na opuchnięte stopy – na każdy sezon

W naszej ofercie znajduje się obuwie lecznicze zarówno damskie, jak i męskie. Występuje ono w naprawdę wielu modelach (posiadamy klapki, baleriny, trzewiki lub półbuty), kolorach, a także rozmiarach. Buty te doskonale sprawdzą się nie tylko na puchnące, ale również na szerokie, zniekształcone czy schorowane stopy. Zapewniamy, że jakość oferowanych przez nas modeli jest bardzo wysoka, dzięki czemu posłużą one na długi czas użytkowania. Obuwie to nie powoduje odparzeń, a dodatkowo zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza.

Znajdujące się w asortymencie buty zapewniają wygodę, stabilność oraz komfort chodzenia. Są dedykowane tym osobom, które mają szerokie, opuchnięte lub zdeformowane stopy, a także tym cierpiącym na haluksy.

Przywróć równowagę organizmu

Opuchnięte stopy są często wynikiem siedzącego trybu życia. Nasze ciało jest podatne na różnego rodzaju zaburzenia równowagi płynów. Gromadzenie się wody w organizmie może prowadzić do nieprzyjemnych objawów takich jak opuchnięte stopy czy kostki. Nie można lekceważyć obrzęków stóp i nóg. Ustalenie przyczyny tego stanu wymaga konsultacji lekarsiej i zdiagnozowania pojawiającej się choroby. 

Skutecznie zwalczaj opuchliznę i obrzęki

Możesz efektywnie zwalczać opuchliznę i obrzęki, które wywołują miejscowe niedokrwienie tkanek. Oprócz odpowiednio szerokich i tęgich butów pomocne będą drenaż limfatyczny (masaż ręczny) i wykonywanie ćwiczeń zwiększających powrót żylny oraz noszenie pończoch uciskowych lub rajstop przeciwobrzękowych. Warto stosować także żele i mąści z naturalnych składników (wyciąg z kasztanowca i arniki górskiej), które działają przeciwzapalnie oraz pobudzają krążenie krwi. Dzięki temu Twoje stopy będą czuły się lżejsze, a obrzęki zmaleją. Już po kilku dniach regularnego stosowania zauważysz widoczną poprawę. 

Dostawa gratis od 100 zł

DPD PickUp, ORLEN Paczka

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty