• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty tęgość E | Buty tęgość F - mała tęgość charakterystyczna dla stóp wąskich i niskich na podbiciu

"Stopy wąskie, drobnej budowy" - tak najczęściej określamy stopy tego typu budowy. Tęgość E oraz tęgość F zostały sklasyfikowane jako tęgość mała. Warto mieć na uwadze, że na obwód stopy (tj. jej tęgość) wpływają dwa parametry: szerokość podeszwy stopy oraz jej wysokość na podbiciu. Te dwie wartości wspólnie określają tęgość. Producenci wyspecjalizowani w produkcji butów zdrowotnych małej tęgości to Scholl, Rieker, Yokono, Sanital Flex, Inblu, Adanex, Azaleia, Grunland. Można je znaleźć w naszym szerokim asortymencie sklepu!

Szczupłe stopy - mała tęgość E

Jeśli masz wąskie stopy i zawsze borykasz się z problemem luźnych butów, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy buty o mniejszej niż standardowa tęgości, które idealnie dopasują się do Twojej stopy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój stopa jest stabilnie trzymana we wnętrzu buta bez żadnej nadmiarowej przestrzeni.

Jeżeli Twoje stopy są drobnej budowy, szczupłe to posiadasz "stopy modelki", które są delikatne i tym samym bardziej narażone na uszkodzenia i zniekształcenia. Mimo, że Twoje stopy wyglądają na zdrowe warto o nie dbać. Zbyt długie chodzenie w szpilkach lub czółenkach po kilku latach objawia się płaskostopiem, haluksami i palcami młotkowatymi.

Dostawa gratis od 100 zł

DPD PickUp, ORLEN Paczka

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty