• Kategorie
  • Szukaj
  • Podpórki i wkładki na palec młotkowaty | Żelowe osłony na palec | Pierścienie prostujące podwijające się palce młotkowate i młoteczkowate oraz palce szponiaste

Palec młotkowaty - efekt noszenia zbyt krótkiego i ciasnego obuwia

Jeśli masz problem z podwiniętymi palcami u nóg, to wkładka prostująca palce może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie musisz już dłużej cierpieć z powodu bólu i dyskomfortu spowodowanego przez tzw. "młotki". Palce młoteczkowate lub młotkowate można wyprostować używając specjalnych wkładek oraz stosując ćwiczenia i terapię manualną w gabinecie fizjoterapeutycznym. Dostępne u nas wkładki pomogą Ci w prostowaniu i odciążeniu Twoich przykurczonych palców. 

Wkładki, podkładki, podpórki... przynoszące ulgę 

Czy czujesz się niekomfortowo nosząc obuwie ze względu na swoje deformowane palce? Te podkładki prostujące są stworzone specjalnie dla osób z problemem palec młotkowy. Wykonane z miękkiego materiału zapewniają one delikatne wsparcie oraz korekcję pozycji Twoich palców. Teraz możesz cieszyć się wygodą noszenia ulubionych butów bez odczuwania bólu czy ucisku. 

Cierpisz na problem palców młotkowatych? W takim razie idealnie trafiłeś, ponieważ w tej kategorii posiadamy różnego rodzaju wkładki, których głównych celem jest zminimalizowanie lub wykluczenie bólu podczas chodzenia. Oferujemy zarówno ich wersje żelowe, silikonowe, jak i poduszeczki lub półwkładki pod palce.

Tuba żelowa na palec Oppo 6704 (2 szt.)
Produkt niedostępny

Wkładki, opaski, a także buty pod palce młotkowate

Palce młotkowate to zniekształcenie, które polega na przykurczu zgięciowym. Najczęściej dotyczy ono 2 palca – tego najdłuższego. Zmiany te powstają na przykład u osób noszących nieodpowiednio dobrane obuwie, czyli zbyt ciasne oraz wąskie, a także tych z nieprawidłową motoryką chodu. Kiedy dotknie nas już ten problem, wtedy jak najszybciej trzeba zacząć działać. W początkowym stadium choroby należy zakupić m.in. specjalistyczne buty na krzywe palce (młotkowate) – znajdziesz je w naszej ofercie.

To nie wszystko! Proponujemy także świetnej jakości wkładki żelowe, silikonowe oraz ochronne zakładane na palce. Mają one głównie chronić przed uciskiem, ocieraniem, jak również odczuwaniem bólu. Dodatkowo do ich zadań należy delikatne prostowanie palców podgiętych. W sytuacji gdy jednak nad stawem pojawi się odcisk, to znakomicie sprawdzą się osłonki na palce młotkowate z żelowym paskiem. Skutecznie zabezpieczają bolesne miejsce, a także nawilżają skórę dzięki zawartym w żelu olejom mineralnym. Wszystkie dostępne w tej kategorii produkty stanowią rewelacyjne rozwiązanie, aby uniknąć czy też zminimalizować dolegliwości związane z posiadaniem palców młotkowatych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dostawa gratis od 100 zł

ORLEN Paczka

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty