• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Buty do wkładek | Berkemann obuwie damskie | Wygodne sandały i klapki damskie | Szerokie półbuty | Berkemann buty medyczne i obuwie ze streczem na haluksy

Prozdrowotne buty Berkemann wyróżniają się wysoką wytrzymałością, świetną jakością, a także dużą elastycznością – doskonale dopasowują się do kształtu stopy (buty ze stretchem). Niemiecki producent od ponad 130 lat zapewnia niesamowity komfort i wygodę stopom z problemami. Oryginalne 5-fazowe wkładki Berkemanna przywracają naturalny chód. Dzięki czemu buty te służą dobremu zdrowiu i redukują uczucie zmęczenia. Ortopedzi i podolodzy zalecają obuwie Berkemanna jako najodpowiedniejsze buty dla otyłych, jako obuwie dla cukrzyków oraz dla osób z płaskostopiem i haluksami. 

W ofercie naszego sklepu dostępne są m.in. klapki damskie zdrowotne, sandały przy haluksach, szerokie kapcie i pantofle, męskie trzewiki, a także wiele innych modeli. Berkemann to marka, która stawia na profilaktykę. Medyczne obuwie ortopedyczne stworzono z myślą o osobach pracujących w służbie zdrowia, dla których wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo mają ogromne znaczenie. Długotrwała praca stojąca wiąże się dużymi przeciążeniami. Postawienie na wyroby marki Berkemann nie tylko zapewnia lepszą jakość funkcjonowania w pracy (w tym na sprawniejsze poruszanie się), ale również wpływa na dobre samopoczucie i mniejsze zmęczenie.
Kapcie, klapki, sandały, pantofle czy półbuty Berkemann są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a także w  rozmiarach połówkowych. Proponujemy obuwie domowe, zimowe, letnie oraz modele, które znakomicie sprawdzą się wczesną wiosną lub jesienią. Zapraszamy do zakupów!

Dostawa gratis od 100 zł

ORLEN Paczka

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty