• Kategorie
  • Szukaj
  • Wygodne szerokie obuwie damskie | Buty zdrowotne na szeroką stopę | Szerokie buty damskie dla stóp silnie zbudowanych

Szerokie buty damskie dla stóp silnej budowy - z tęgim podbiciem i szeroką podstawą podeszwy

Czy masz szeroką stopę i trudno Ci znaleźć odpowiednie buty? Nasze szerokie buty damskie są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Zapewniają one dużo miejsca dla Twojej stopy, co gwarantuje maksymalny komfort i wygodę podczas noszenia. Nie musisz już się martwić o uciski czy otarcia – nasze buty zapewnią Ci pełną swobodę ruchu. Budowa oraz kszatałt naszych stóp są uwarunkowane genetycznie. Od nas jednak zależy czy stworzymy im przyjazne środowisko pracy, czy też będziemy je modelowali na własną modłę - wbrew ich predyspozycjom. Zamykanie stopy w wąskim obuwiu jest najczęstszą przyczyną odczuwania bólu i pieczenia w przedniej części stopy oraz powstawania modzeli, a także odcisków.

Dostępne w różnych stylach

Nasza kolekcja szerokich butów damskich obejmuje wiele różnych stylów, abyś mogła znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie czy potrzebujesz szerokie półbuty damskie, klapki lub sandały na lato... a może eleganckie baleriny do pracy, sportowe sneakersy na codzienne spacery – mamy wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy także szeroki wybór kolorów i wzorów, aby dopasować się do Twojego indywidualnego gustu.

Doskonałej jakości buty na szerokie stopy

W naszym bogatym asortymencie znajdują się zarówno letnie, jesiennie, jak i zimowe buty na szerokie stopy. Zadbaliśmy o to, aby przez cały rok nasi klienci mieli „w czym chodzić”. Z tego też względu można u nas zakupić obuwie na wszystkie cztery pory roku. Buty na tęgie stopy damskie, a także męskie są dedykowane wszystkim osobom mającym stopy nieproporcjonalne, o niestandardowym kształcie i budowie. Szerokie półbuty, wygodne klapki, zimowe półtrzewiki, laczki domowe, a może pantofle — wszystkie z tych modeli są dostępne w naszej obuwniczej ofercie!

Więcej miejsca - więcej komfortu

Jeśli zastanawiasz się więc, czy kupić buty węższe, czy może szersze, to zdecydowanie polecamy zakup obuwia z podeszwą o szerokiej podstawie. W zbyt wąskim obuwiu stopa będzie ulegała powolnej deformacji kostnej, co w przyszłości poskutkuje pojawianiem się haluksów lub palców młotkowatych. Warto pamiętać, że szerokość stopy nie jest tym samym co jej tęgość — szerokość jest tylko jedną ze składowych tęgości stopy. Zapraszamy do zakupów!

Dostawa gratis od 100 zł

DPD PickUp, ORLEN Paczka

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty

Sprawdzone rozmiary

Mierzymy każdego buta

Przyjazny newsletter

Nie bombarduje Twojej poczty